Čo musíte vedieť, aby Vaše peniaze nestrácali na hodnote, aby ste si ochránili Váš majetok a aby ste si zabezpečili ISTOTU a PROSPERITU!

Prinášame Vám ZDARMA online vysielanie kde sa dozviete:

  • Mylné informácie o tom, že banky nám zabezpečia ISTOTU. 
  • Kde ľudia robia už na začiatku chybu pri vytváraní rezerv.
  • Ukážeme Vám ako si môžete vybudovať pasívny príjem aj Vy.

Vysielanie na 100 % ZDARMA 

Online vysielaním Vás bude sprevádzať Monika Bjelončíková, obchodná riaditeľka spoločnosti IMPERIAL Gold a. s. Cieľom našej spoločnosti je informovať ľudí o tom, prečo je dnes nevyhnutné mať svoje peniaze diverzifikované. 

Myslíte si, že z Vášhu príjmu to nie je možné? Ukážeme Vám ako aj VY si dokážete zabezpečiť ISTOTU a BEZPEČIE Vášho majetku. Už Vás unavuje pozerať sa stále na to, ako Vaše peniaze strácajú na hodnote a poplatkami sa znižujú Vaše úspory?

Prihláste sa na naše online vysielanie ZDARMA a získajte informácie, ktoré viete využiť pre seba a pre svoju rodinu.

Peter

Zlato som nepoznal, iba v šperkovej forme, ale zaujala ma myšlienka ochrániť ľuďom rezervy a ukázať im ako sa dá bezpečne uložiť ťažko zarobené peniaze. Rozhodol som sa so spoločnosťou IMPERIAL Gold spolupracovať a posúvať myšlienku zlata ďalej.

Martina 

Ako každý rodič vytváram svojím deťom rezervu. Sporila som obom deťom 50 eur mesačne a po piatich rokoch som prišla na to, že peniaze, ktoré odkladám sa mi nezhodnocujú. Ponúkali mi poradcovia rôzne rizikové sporenia, ale to som odmietla. Nezáväzne som sa stretla s mojím znamym zo spoločnosti IMPERIAL Gold a predvedčila ma myšlienka, že zlato je tu 6000 rokov a stále bude. Čo sa o eurách na 100 % povedať nedá. Rezervu mojích detí som investovala do zlata a som presvedčená, že si vyberú svoj zlatý poklad.

Ján

Pracujem dlhodobo v zahraničí a tam som sa prvýkrát stretol s tým, že je to bežné nakupovať fyzické zlato. Nechápal som tomu, prečo si ľudia v Nemecku kupujú zlato, až kým som nebol pozvaný na infomeeting spoločnosti IMPERIAL Gold a. s. Rozhodol som sa časť svojich peňazí investovať do zlata a získať tak istotu. Som hlboko presvedčený o tom, že tieto informácie by si mal vypočuť každý a každému to odporúčam.


  • Klikni na tlačítko a zvoľ si dátum
  • Zvoľ tvoj preferovaný čas
  • Začni s nami komunikovať

Táto stránka, nie je súčasťou Facebooku alebo spoločnosti Facebooku. Facebook navyše túto stránku NIKDY nepodporuje. FACEBOOK je ochranná známka spoločnosti FACEBOOK, Inc.

© Copyright 2019 IMPERIAL Gold a. s.

>
Wistia popup