Šťastná minca

Najdostupnejšie a najvýhodnejšie sporenie

do zlata pre všetkých.

Zabezpečte si Vašu budúcnosť a ochráňte si svoj majetok, práve v týchto neistých časoch, kedy očakávame najhoršiu “novodobú” ekonomickú krízu, týmto jedinečným sporením v zlate a získajte istotu a výhody tohto jedinečného uchovávateľa hodnoty Vašich ťažko zarobených peňazí a majetku.

Výhody sporenia "Šťastná minca"

Sporenie do jednej uncovej mince

Jedinečné a najdostupnejšie sporenie na trhu pre všetkých. Cieľová suma je iba jedna uncová minca.

Doručenie mince zadarmo

Po dosporení mince Vás kontaktujeme a úplne zadarmo Vám mincu doručíme kdekoľvek na Slovensku až k Vám domov.

Možnosť trezorovania

Keď budete mať záujem, tak Vám vieme za veľmi výhodných podmienok Vaše zlato uschovať v bezpečnostných trezoroch, ale odporúčame, aby ste mali svoje zlato doma, respektíve kdekoľvek, ale vo Vašom osobnom vlastníctve.

Garancia spätného odkupu

Naša spoločnosť Vám garantuje spätný odkup Vášho zlata. Odkup je úplne transparentný, minimálne za aktuálnu hodnotu London Fix, bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, dokonca za určitých okolností najvýhodnejšie na trhu.

Sporenie už od 10 eur

V tomto sporení nie je definovaná povinnosť pravidelnej platby. Sporiť tak môžete kedy chcete a koľko chcete, podľa Vašich aktuálnych možností. Minimálna výška platby, ktorú akceptujeme a zrealizujeme nákup zlata vo Vašom sporení je 10 eur.

On-line zadarmo prístup k Vášmu klientskému účtu

Prostredníctvom Vášho on-line klientského prístupu, ktorý je úplne zadarmo, máte nonstop informácie o aktuálnom stave Vášho nakúpeného zlata vo Vašom sporení.

Nulové vstupné poplatky a náklady

Pri aktivácii toho najvýhodnejšieho a najdostupnejšieho sporenia do zlatej uncovej mince neplatíte žiadne poplatky, potrebné je iba uhradiť preddavok, za ktorý je Vám ihneď nakúpené zlato. Následne nemáte žiadne náklady a neplatíte žiadne poplatky v tomto Vašom sporení do Vašej "Šťastnej mince".

Každý by mal mať svoju "Šťastnú mincu"

Predstavte si, že zlato priťahuje do nášho osobného, ale aj pracovného života úspech a prosperitu. Práve preto, by sme všetci mali mať svoju zlatú "Šťastnú mincu".

Táto stránka, nie je súčasťou Facebooku alebo spoločnosti Facebooku. Facebook navyše túto stránku NIKDY nepodporuje. FACEBOOK je ochranná známka spoločnosti FACEBOOK, Inc.


© Copyright 2019 IMPERIAL Gold a. s.

>
Wistia popup