IMPERIAL Gold
0
načítavam...
prejdite
nižšie

Postupný nákup, sporenie v zlate

Postupný nákup, sporenie v zlate

Imperial GOLD
Imperial

Pozor! Teraz špeciálna akcia pre všetkých, ktorí chcú ochrániť svoje peniaze

Získajte dnes svoju prvú zlatú “Šťastnú mincu


+ 20€ bonus od nás do vášho sporenia za každé odporúčanie

„Ja som svoju prvú uncovú mincu kúpil v roku 1973 za 35 dolárov a už vtedy sa mi zdalo zlato drahé. Dnes ho nakupujem aj za 1900$. Svoje zlato som nikdy nepredal. Ideálny čas na nakupovanie zlata je TERAZ. Kupujte vždy, keď máte peniaze. Zlato má úplne inú funkciu v portfóliu klienta, ako je iba špekulácia na rast jeho ceny. Zlato je poistenie proti kolapsu ekonomického systému či ako uchovávateľ hodnoty a kúpnej sily našich peňazí. Preto má zlato nenahraditeľnú pozíciu a keď vám záleží na stabilite a istote, tak zlato jednoducho musíte mať, a to bez ohľadu na jeho aktuálnu cenu.”

Robert Kiyosaki, autor svetového bestselleru Bohatý otec, Chudobný otec

ŽIADNE POPLATKY! BODKA.

Spoločnosť IMPERIAL Gold a.s. vytvorila pre klientov sporiaci program v zlate do jednej uncovej mince “Šťastná minca”, v ktorom:

 • X neplatíte ŽIADNE vstupné poplatky

 • X neplatíte ŽIADNE administratívne poplatky

 • X neplatíte ŽIADNE poplatky za vedenie účtu

 • X neplatíte ŽIADNE poplatky za trezorovanie

 • X neplatíte ŽIADNE poplatky za akékoľvek úpravy na vašej zmluve

 • X neplatíte ŽIADNE poplatky za čiastočný či úplný odkup zlata

 • X neplatíte ŽIADNE poplatky za osobné doručenie zlatej mince
 • (kompletný cenník našich aktuálnych poplatkov si môžete pozrieť tu)

  Samozrejme, úplný prehľad vašich nákupov máte vo svojej elektronickej klientskej zóne, ktorá je taktiež pre našich klientov ZDARMA.

  7 BENEFITOV SPORENIA DO ZLATEJ “ŠŤASTNEJ MINCE”

  1. Sporíte do JEDNEJ uncovej zlatej mince

  Sporenie je najdostupnejší nástroj, ako môžete získať vašu prvú zlatú mincu vďaka postupným nákupom.

  2. NULOVÉ vstupné poplatky a náklady

  Na štart je potrebné iba uhradiť preddavok vo výške cca 50€-80€ (podľa aktuálnej ceny zlata), za ktorý je vám ihneď nakúpené zlato.

  3. Máte úplnú SLOBODU a voľnú ruku

  Sporiť môžete kedy chcete, koľko chcete a dokedy chcete, podľa vašich aktuálnych možností. Minimálna výška platby, ktorú akceptujeme a realizujeme za ňu nákup zlata vo vašom sporení, je 10€.

  4. Online ZDARMA prístup k vášmu klientskému účtu

  Prostredníctvom vášho online prístupu máte nonstop prehľadné informácie o aktuálnom stave vášho nakúpeného zlata v sporení.

  5. Osobné doručenie mince ZDARMA

  Po dosporení mince vás kontaktujeme a na naše náklady vám mincu doručíme kdekoľvek na Slovensku až k vám domov.

  Naša spoločnosť vám garantuje spätný odkup vášho zlata, dokonca ešte pred dosporením celej zlatej mince (preddavok až po dosporení). Cena odkupu mincí je London fix bez poplatkov. Peniaze máte na účte v priebehu 48 hodín, respektíve podľa aktuálne platných VOP.

  7. Získavate FYZICKÉ zlato

  Každý by mal mať svoju Šťastnú mincu. Aby bol zmysel zlata naplno využitý, je dôležité, aby ste ho reálne vlastnili vo fyzickej podobe.

  ČO VRAVIA NAŠI KLIENTI, KTORÍ SI UŽ SPORIA DO ZLATA?

  „Mne osobne zlato dávalo obrovský zmysel (najmä v tejto neistej ekonomickej dobe), ale keďže som nemal k dispozícii väčšiu hotovosť, aby som si mohol zlato nakúpiť jednorazovo, tak ma veľmi oslovil práve sporiaci program spoločnosti IMPERIAL Gold, v ktorom sa zlato nakupuje postupne do jednej uncovej zlatej mince a keď si ju nasporím, tak mi ju dovezú zdarma až ku mne domov.

  Na základe minulých skúseností s rôznymi finančnými a sporiacimi produktmi, v ktorých som prišiel o nemalé peniaze, som sa hlavne zaujímal o poplatky, povinnosť pravidelných platieb, sankcie, možnosti prerušenia sporenia a všetky možné situácie, ktoré by mohli u mňa nastať.

  Bol som veľmi milo prekvapený, pretože toto sporenie bolo obrátené “naruby” oproti ostatným produktom. Neexistuje v ňom povinnosť pravidelných mesačných platieb, vlastne spoločnosť vôbec nezaujímalo, kedy a koľko budem sporiť. Nezaväzujem sa prakticky k ničomu. Ani k tomu, že si dosporím. Milujem slobodu.

  Dokonca v ňom neboli žiadne skryté poplatky ani sankcie. Keby mi to nevychádzalo, tak ani nemusím nikomu nič oznamovať, jednoducho si nepošlem peniaze, nikto mi nevolá, neotravuje ma a neposiela upomienky.

  Funguje to úplne jednoducho a mám o tom nonstop prehľad vo svojom online klientskom účte. Keď mi odídu peniaze z účtu do sporenia, tak sa mi podľa aktuálneho cenníka zmenia moje eurá na gramy zlata. Až kým nasporím celú zlatú mincu.

  Trvalo mi to mojím vlastným tempom, kedy som posielal nepravidelne a rôzne čiastky (ako mi to vychádzalo), takmer rok. Po dosporení celej mince mi zavolali a úplne zdarma mi priniesli moju prvú zlatú mincu osobne (spomínam si, koľko som platil kedysi za dopravu a poistenie, keď som si kupoval pár strieborných mincí)!

  A viete čo? Nezostávam len pri tejto “skúšobnej” prvej zlatej minci, ale pokračujem ďalej. Chcem ich mať čo najviac :) A začal som “zbierať” zlaté mince aj pre môjho syna, ktorému jeho otec neodkáže iba dlhy či bezcenné papieriky, ale skutočné zlaté dedičstvo.

  MICHAL KOPECKÝ, autor, podnikateľ, otec a náš klient

  ZAČNITE DNES SPORIŤ V ZLATE AJ VY A ZÍSKAJTE SVOJU PRVÚ ZLATÚ “ŠŤASTNÚ MINCU”

  Sporenie v zlate je naše najpopulárnejšie sporenie do jednej zlatej uncovej mince “Šťastná minca” a je pre vás tou správnou, rozumnou a výhodnou cestou.

  Po dosporení budete vlastniť reálne fyzické zlato tej najvyššej kvality a rýdzosti a stanete sa reálnym vlastníkom tohto jedinečného kovu, ktorý poznajú ľudia na celom svete (a je tu s nami od počiatku peňazí).

  Zlato je jedinečný uchovávateľ hodnoty, ktorý práve v súčasnosti ochráni vaše peniaze a majetok pred znehodnotením, pred zvyšujúcou sa infláciou a znižovaním kúpnej sily našich peňazí.

  Zlato je istota v ekonomicky neistých časoch a práve preto je neoddeliteľnou súčasťou každého správne nastaveného portfólia jednotlivca či rodiny.

  A ako vraví staré čínske príslovie: „Najlepší čas na zasadenie stromu bol pred 20 rokmi. Druhý najlepší čas je dnes.”

  Ste pripravený stať sa majiteľom vašej prvej zlatej “Šťastnej mince”?

  TERAZ ŠPECIÁLNA AKCIA!

  Získajte vy a váš priateľ 20€+20€ bonus do vášho zlatého sporenia “Šťastná minca” za každé odporúčanie v 4 jednoduchých krokoch:

  1. Založte si dnes zlaté sporenie a uhraďte preddavok (detaily k platbe vám prídu na váš email),

  2. Odporučte priateľom a známym vaším unikátnym partnerským odkazom (získate ho v online klientskej zóne),

  3. Získajte 20€ bonus do vášho sporenia za každé cez vás odporučené uzavreté sporenie (po uhradení preddavku),

  4. Získajte vy a váš priateľ extra 20€ bonus do vášho sporenia po prvých nasporených 100€ (mimo preddavok)

  Otvoriť
  Zatvoriť