IMPERIAL Gold
0
načítavam...
prejdite
nižšie

Spolupráca

Spolupráca

Imperial GOLD

Spoznajte IMPERIAL Gold a.s. a možnosti spolupráce s našou spoločnosťou…

Sme stabilnou, etablovanou a najväčšiou slovenskou spoločnostou zaoberajúcou sa uchovaním hodnoty a kúpnej sily peňazí prostredníctvom fyzického investičného zlata a budovaním si pasívneho príjmu prostredníctvom MLM.

Budujeme spoločne našu rodinnú firmu IMPERIAL Gold a.s., ktorá má dnes základné imanie 1 milión EUR, cca 5.000 registrovaných spolupracovníkov a cca 10.000 klientov, s ročným obratom cca 6 mil. EUR. Naše sídlo je v súčasnosti v našej IMPERIAL Residencii v Ľubochni.

Predstavenie myšlienky, hodnôt a cieľov našej spoločnosti IMPERIAL Gold a.s.

1. VZDELÁVANIE a SEBAROZVOJ

Naša spoločnosť si plne uvedomuje, že naším najväčším kapitálom sú naši ludia a preto najviac investujeme do našich ľudi a hlavne do ich vzdelávania. V súčasnosti veľmi efektívne a exkluzívne spolupracujeme s Akadémiou Andy Winsona a dotujeme toto podľa nás v sučasnosti najkvalitnejšie vzdelávanie na trhu. Vzdelávame ich a zvyšujeme ich finančnú gramotnosť, aby sa vo svojom osobnom alebo biznis živote mali lepšie a pomohli nám vybudovať naše zlaté impérium pre seba a svoje rodiny. Keďže, ako povedal aj Baťa, že najefektívnejšie vedenie je vedenie vzorom, aj MY lídri spoločnosti na sebe neustále pracujeme a vzdelávame sa, napríklad za posledných 5 rokov sme navštívili a absolvovali viac ako 60 tréningov, seminárov a školení.

2. RODINA, PRIATELIA a BUDOVANIE DOBRÝCH A KVALITNÝCH VZŤAHOV

Ďalšiou oblasťou nášho životného štýlu je veľmi dôležitá oblasť RODINY, PRIATEĽOV a BUDOVANIE DOBRÝCH A KVALITNÝCH VZŤAHOV. Plne si uvedomujeme, že najvyššiou prioritou väčšiny ľudí je šťastná rodina. Práve preto naša spoločnosť organizuje množstvo spoločenských, ale aj športových podujatí, pre našich partnerov a ich rodinky. Dokonca mi našu spoločnosť definujeme ako rodinnú firmu, kedže sa navzájom podporujeme a pomáhame si a to nielen v pracovnej ale aj súkromnej oblasti. Tvoríme a budujeme rodinný biznis. Keďže cieľom mnohých našich spoluptacovnikov je práve práve vybudovať funkčný biznis nielen pre seba ale aj pre ich nasledujúce generácie.

3. ZDRAVIE a KONDÍCIA

V zdravom tele zdravý duch. Takže aj ZDRAVIE a KONDÍCIA je neoodeliteľnou súčasťou nášho životného stýlu. Preto podporujeme a spoluorganizujeme a zučastnujeme sa mnohých športových podujati ako tím a rozvíjame tímoveho športového ducha. Poukazujeme na to, že zdravý životný štýl je základom každého úspešného biznisu. Takže všetkých našich spolupracovníkov vedieme a poskytujeme im vzdelávanie a informácie aj v tejto pre nás veľmi dôležitej oblasti úspešného a prosperujúceho života jednostlivca ci rodiny. Aj tento rok sme hlavných marketingovým partnerom Spartan Charity pretekov, kde bude štartovať aj s vlastným tímom a bude nás 300!

4. KARIÉRA, BUDOVANIE ÚSPEŠNÉHO, PROSPERUJÚCEHO PODNIKANIA a PASÍVNEHO PRÍJMU

Mnohí ludia začinajú s nami spolupracovať práve z tohto dôvodu, že si chcú iba privyrobit popri zamestnaní, alebo niektorí chcú naplno rozbehnúť svoj vlastný biznis a vyuzit jedinecnú historickú prílezitost, ktorou predaj ZLATA v kombinacii s MLM jednoznacne je. Kazdemu odporucame aby si budoval vlastný a hlavne PASIVNY prijem, hlavne v týchto neistych casoch. V našej spoločnosti sa výnimočne spája pasívny príjem zo systému z MLM a z produktu, zo sporiacich programov a v tomto sme jedinečný. Avšak mnohí chcú byť väčšinou iba pasívnym používateľom a využívajú tak výhody nášho informačného a vzdelávacieho systému a chcú byť súčasťou tejto jedinečnej a podporujúcej spoločnosti.

5. PENIAZE

Súčasťou nášho IMPERIAL kariérneho systému je výnimočný systém odmenovamia, ako jedinecneho biznis modelu je aj velka podpora tých, ktorí podavajú nadštandartné výkony. DAJ VIAC a DOSTANES VIAC

U nás viete získať nielen provizie za sprostredkované obchody a to každý týzden, kedže máme týždenné proviziie. Ale viete získať aj podporu pre Vašu kanceláriu vo forme KANCELARIE BONUSU.

Ďalej, keďže je pre nás velmi dôležité bezpečie našich lídrov, podporujeme jazdenie nielen v marketingových, ale hlavne v kvalitných a bezpečných autách a môžete tak ziskať od našej spoločnosti aj AUTO BONUS na svoje vynívane auto, v súčasnosti máme 9 áut a z toho 7 v zlatej fólii s firemnými značkami GIG

Alebo za svoju prácu viete získať aj DOVOLENKOVY BONUS a po splnení vopred definovaných podmienok možete získať luxusnú allinclusive dovolenku v exotických destináciach nielen pre seba, ale aj pre svojho partnetra či rodinku úplne zadarmo.

Tak toto je náš IMPERIAL - zlatý životný štýl:

toto je naša cesta k úspechu a prosperite prostredníctvom hármónie v piatich hodnotových oblastiach.

Spoznajte jedinečnosť a exkluzivitu našich služieb a produktov

Ako jediný na Slovensku ponúkame pre našich klientov nielen možnosť uskladnenia svojho zlata v našich trezoroch ZDARMA, ale mnohí naši klienti vyžívajú našu EXKLUSÍVNU službu TREZOROVANIA pri ktorej ich ešte odmeníme 3% ročným bonusom z hodnoty ich trezorovaných uncových mincí.

Nase sporenie ŠŤASTNÁ MINCA je najvýhodnejší, najdostupnejší a najvyužívanejší postupný nákup zlata, prostredníctvom ktorého si môžete postupne nasporiť a získať tak svoju prvú zlatú šťastnú mincu..

Spolupracujte s nami a vybudujte si vďaka zlatu vlastný biznis, ktorý Vám zabezpečí pasívny príjem a prosperitu aj v týchto neľahkých časoch…

Podľa svetoznámeho podnikateľa a autora kníh Roberta Kiyosakiho existujú iba 4 legálne spôsoby zarábania peňazí:

 • Zamestnanec premieňa svoj čas na peniaze a pracuje pre niekoho iného
 • Podnikateľ premieňa svoj čas na peniaze, avšak pracuje sám pre seba
 • Majiteľ firmy podniká a spolupracuje s inými ľuďmi, ktorí mu pomáhajú zarábať
 • Investor využíva svoj majetok, ktorý mu prináša zisk, jeho peniaze pracujú za neho

Drvivá väčšina ľudí patrí do skupiny zamestnancov a podnikateľov. Títo ľudia musia neustále tvrdo pracovať a ich získaná „odmena“ často nie je taká, akú by si za svoju ťažkú prácu zaslúžili.

Predstavuje zamestnanie naozaj istotu?

Zamestnanie považujeme za istotu a podnikanie berieme ako riziko, ktoré sa nám môže vypomstiť. Je to však naozaj tak? Je pravda, že zamestnanie so sebou prináša jednu istotu, avšak nie tú, ktorú si myslíte. Pri zamestnaní máte istotu, že až do konca Vášho života nebudete mať toľko peňazí, koľko by ste chceli. A práve súčasná situácia plne dokazuje, že ak zamestnávateľ rieši finančné “výzvy”, tak plat zamestnanca je jednou z najvyšších nákladových položiek podnikateľa a preto dochádza k veľkému prepúšťaniu, práve v takýchto “krízových” obdobiach sa tak zamestnanie stáva najmenšou istotou, ktorú zamestnanec vie minimálne ovplyvniť. A tak z pomyselnej istoty je veľká neistota!

Je to naozaj to, čo chcete? Naozaj chcete každý deň tráviť v práci dlhé hodiny a napriek tomu si nemôcť dovoliť to, čo by ste chceli a ešte aj tŕpnuť, či sa náhodou neocitnete na prepúšťacej listine? Možno sa presne v takejto situácii nachádzate a myslíte si, že z nej neexistuje žiadne východisko. Pamätajte však na to, že východisko existuje vždy. Myslíme si, že každý človek by mal popri zamestnaní pracovať aj na niečom inom - vlastnom. Zamestnanie považujeme za niečo isté, no aj tak nie je dobré naň staviť všetko a venovať mu všetko úsilie. Budujte si vlastnú ISTOTU!

Poďme sa na to pozrieť bližšie...

Mať svoj vlastný biznis nemusí byť tak náročné, ako si myslíte.

Zamestnanci a podnikatelia musia neustále pracovať, pretože, ak by prestali ich príjmy by sa začali okamžite znižovať. Ich príjem je plne závislí od ich priamej časovej a fyzickej angažovanosti. Jednoducho kebyže prestanú pracovať, tak im prestane chodiť príjem. To je takzvaný dočasný, aktívny príjem. Pre majiteľov firiem a investorov to už však neplatí. Ako sa teda môžete na takúto pozíciu dosiahnuť? Cieľom by malo byť stať sa investorom. Ak sa chcete stať investorom, musíte mať dostatočný kapitál. Investori využívajú svoj majetok, ktorý za nich pracuje a zarába im ďalšie a ďalšie peniaze. Kvôli vysokým požiadavkám na počiatočný kapitál nie je táto možnosť aktuálne asi vhodná pre každého, ale je možné sa postupne do tejto kategórie prepracovať. Práve možnosť vlastníctva firmy považujeme za najfunkčnejšiu a najefektívnejšiu, pretože majiteľom firmy sa môže stať ktokoľvek.

Existujú totiž 3 podskupiny tohto spôsobu zarábania peňazí:

 • Majiteľ vlastného systému je majiteľ firmy, ktorý všetko vytvára sám. Do podnikania vkladá svoje peniaze, svoj čas a svoje nápady a myšlienky. Táto možnosť je často spojená s vysokými nákladmi a plne závisí na schopnostiach a vedomostiach majiteľa.
 • Majiteľ kúpeného systému je majiteľ firmy, ktorý si systém zakúpi. Stále však do podnikania musí vkladať svoje peniaze a svoj čas. Príkladom tohto typu podnikania je napr. franšíza.
 • Majiteľ zdieľaného systému je človek, ktorý do podnikania vkladá svoj čas a energiu, avšak systém nemusí kupovať, pretože ho zdieľa s ostatnými členmi systému. Takéto systémy sú zvyčajne založené na vzájomnej spolupráci, podpore a pomoci.

Iba posledná podkategória, vlastníctvo zdieľaného systému, umožňuje vytvoriť naozaj pasívny príjem. Navyše sa táto forma podnikania dá vykonávať aj popri zamestnaní, na materskej dovolenke, na dôchodku, popri klasickom podnikaní ... Dá sa vykonávať jednoducho v každej situácii. A práve v tom spočíva jej krása a jednoduchosť.

Network marketing je najvýznamnejšou a najperspektívnejšou formou podnikania súčasnosti s minimálnym rizikom

Networking sa ako forma podnikania neustále vyvíja a zlepšuje. Vďaka tomuto vývoju má obrovské množstvo výhod, ktoré z neho robia jednu z najzaujímavejších a najvýznamnejších foriem podnikania 21. storočia:

Vzdelávanie je rovnako dôležité ako získavanie nových ľudí

VVzdelávanie je nesmierne dôležitou súčasťou networkingu.

Vďaka sieťovému marketingu môžete zbohatnúť, no zároveň môžete získať obrovské množstvo nových znalostí, ktoré využijete aj mimo Vášho podnikania. Vzdelávanie prebieha formou štúdia rôznych materiálov, no zároveň aj prostredníctvom školení, prednášok a rôznych prezentácií, v súčasnosti v dobe online, sa môžete vzdelávať úplne jednoducho, mnohokrát úplne zadarmo a z pohodlia Vášho domova. Ľudia, ktorí to už dotiahli naozaj ďaleko, predávajú svoje vedomosti novým členom systému. Tí sa vďaka tomu taktiež stávajú expertami v danej oblasti a sú pripravení to, čo sa naučili, posunúť opäť ďalej. Práve ľudské vedomosti, schopnosti a zručnosti sú základom sieťového marketingu. Ďalej ho posúvajú ľudia, ktorí ich majú a sú ich schopní použiť pri budovaní svojho podnikania.

Vy potrebné schopnosti získate práve vzdelávaním a máte obrovskú výhodu, že sa budete môcť učiť od tých najlepších v danom segmente.

Pomoc ostatným ľuďom je obrovskou súčasťou networkingu. V tejto forme podnikania sa Vám nikdy nepodarí naozaj uspieť, ak nebudete ochotní a schopní pomáhať ostatným ľuďom a záujemcom o spoluprácu pri dosahovaní ich cieľov. Vďaka tomu majú aj tí najlepší a najúspešnejší ľudia v systéme motiváciu pomôcť Vám a vďaka tomu budete aj Vy v budúcnosti mať motiváciu pomôcť iným ľuďom. Vedenie našej spoločnosti si plne uvedomuje, že najvýhodnejšou a najdôležitejšou investíciou je podpora a vzdelávanie svojich spolupracovníkov. Práve preto spoločnosť IMPERIAL Gold a.s. podporuje a dotuje najkvalitnejšie vzdelávanie na trhu a už tretí rok spolupracujeme a Akadémiou Andy Winsona. Andy Winson je najlepší mentor a kouč pôsobiaci v oblasti osobnostného rozvoja a prosperity. A práve semináre a tréningy Andy Winsona dotujeme a tak sa môžete dostať k najkvalitnejšiemu a najhodnotnejšiemu vzdelávaniu na trhu.

Zlato je skvelý produkt na predaj formou sieťového marketingu

Vzdelávanie je nesmierne dôležitou súčasťou networkingu.

Našou obrovskou výhodou je to, že máme naozaj kvalitný produkt, ktorý má schopnosť nielen udržiavať, ale aj zvyšovať a zlepšovať životnú úroveň ľudí. Zlato je vysoko dôveryhodný a skvelý produkt a spôsob uloženia majetku, ktorý je vhodný naozaj pre každého.

Ponúkame najvýhodnejšie a najdostupnejšie sporenie do zlata úplne pre všetkých, sporenie Šťastná minca.

Vašou úlohou bude iba nájsť ľudí, ktorí budú v zlate vidieť rovnaký potenciál ako vy, a poskytnúť im rovnakú príležitosť, ako sa naskytla Vám. Na západe už o obrovských výhodách investovania do zlata vedia, no na Slovensku to tak ani zďaleka nie je. Vy preto máte skvelú šancu nájsť vhodných ľudí a tieto výhody im ukázať.

Zlato taktiež nie je územne viazané, takže Vaše podnikanie nebude vôbec obmedzené iba na územie Slovenskej republiky. Už v súčasnosti máme klientov a spolupracovníkov z mnohých európskych krajín a predpokladáme, že zahraničné zastúpenie sa bude iba zvyšovať.

Výhodou je aj to, že zlato je veľmi hodnotné, vďaka čomu môžete získať naozaj veľmi vysoké a zaujímavé provízie. veľmi vysoké a zaujímavé provízie. Už za jednu podpísanú zmluvu môžete zarobiť toľko, koľko niektorí ľudia zarábajú za mesiac naozaj tvrdej práce.

Náš skvelý systém vám poskytne všetko čo budete potrebovať

VVzdelávanie je nesmierne dôležitou súčasťou networkingu.

Okrem toho, že ponúkame naozaj kvalitný produkt, sme pripravili aj úžasný a funkčný systém, ktorý Vám poskytne všetko, čo budete na začatie budovania Vášho podnikania potrebovať.Získate presné postupy a návody na podnikanie, ktoré Vám pomôžu rozbehnúť sa aj v prípade, že o sieťovom marketingu ani o zlate vôbec nič neviete. Náš systém je nastavený na pomoc aj úplným začiatočníkom. Ak si nebudete vedieť poradiť napríklad s uzatvorením zmluvy, môže Vám pomôcť Váš skúsenejší partner. A to všetko prostredníctvom nášho systému a cez internet. V našom systéme je online naozaj všetko. S potenciálnymi zákazníkmi či partnermi sa teda nebudete musieť stretávať osobne, čo je v tejto dobe veľkou výhodou. Ak Vám to bude vyhovovať, všetko budete schopní vyriešiť online s ľuďmi z celého sveta. Máme skvelý systém na online marketing, vďaka ktorému môžete využiť silu internetu na získavanie kontaktov na potenciálnych zákazníkov či partnerov. Napríklad náš jedinečný Affiliete program alebo naša Facebooková aplikácia IMPERIAL ChatBot Vám nachystá všetko, čo na efektívny online marketing potrebujete a aktívne komunikuje za Vás a Vy sa zatiaľ môžete venovať rodinke, vzdelávaniu, či športovaniu. Jednoducho sme lídrom v online marketingu v našom segmente (MLM so zlatom) a Vy tak môžete efektívne využívať najmodernejšie technológie a tak môžete podstatne efektívnejšie a dynamickejšie budovať svoj biznis a pasívny príjem.

To však nie je všetko. Okrem skvelého informačného, marketingového a administratívneho systému získate aj odborné vzdelávanie v oblasti zlata, investícií a predaja. Taktiež na vás čaká motivačná podpora, ktorá Vám prostredníctvom nášho spôsobu odmeňovania a rôznych bonusov dodá motiváciu, ktorá vás bude hnať vpred v spolupráci s našou spoločnosťou IMPERIAL Gold a.s.

Vaše výsledky a príjem závisia iba na tom, čo chcete dosiahnuť a koľko času a energie ste ochotní tomu venovať.

Vaša spolupráca s nami môže prebiehať tromi spôsobmi, ktoré sa môžu vzájomne kombinovať a dopĺňať:

 • Môžete sa stať iba členom našej spolupracovníckej VIP sekcie a využívať nielen informačné a motivačné výhody nášho systému, ale môžete si napríklad nakupovať výhodne iba sám pre seba a vytvoriť tak rezervu do budúcnosti pre seba a svoju rodinku.
 • Alebo si môžete s nami aj začať privyrábať popri zamestnaní, popri podnikaní, popri štúdiu, popri materskej, popri dôchodku atď… a môžete pomáhať aj ďalším ľuďom privyrobiť si, alebo odporúčať ďalej naše výhodné produkty a postupne si budovať svoj pasívny príjem.
 • Alebo môžete začať s nami budovať svoj vlastný biznis a začať budovať si vlastný tím spolupracovníkov a postupne tak vytvoriť systém, ktorý vám bude generovať pravidelný a pasívny príjem.

Môžete si teda kúpiť zlato iba pre seba, odporučiť ho iným ľuďom a trochu si tak privyrobiť, alebo sa do toho pustiť naplno, a začať naozaj vo veľkom pracovať na lepšej budúcnosti.

Ktorá možnosť sa Vám páči najviac?

Ak Vás to zaujalo, alebo by ste chceli vedieť ešte viac informácií, tak nás neváhajte kontaktovať a my Vám veľmi radi zodpovieme všetky Vaše otázky...

 • Tak toto sme MY - IMPERIAL náš zlatý životný stýl a naša cesta úspechu a prosperity. IMPERIAL Gold - Spoločnosť o ľudoch, s ľudmi a pre ľudí🔆
Otvoriť
Zatvoriť